Şeyda'nın Günlüğü

21.10.18

Sosyal Medya Agları Blog Mecrasını Geriide mi Bıraktı?


Blogum da ki bir takım sıkıntılardan bahsedecegım biraz. Bu sadece benim başıma mı geliyor. Yoksa sızde aynı durumda mısınız merak ettım.

Yaklasık 8 aydır görüntüleme sayın 400 u geçmiyor. Hatta bazı yazılarım o sayıyı bile aratıyor.. Google+ da paylaştıgım zaman enaz 800 görüntüleme ordan gelıyordu 1000 lerede diğer sostal aglardan ulasıyordum. Ama suanda google+ bana sadece 100 görüntüleme kazandırıyor.


19.10.18

Kitap Önerisi: ALEM-İ İSLAM


Kitap İsmi: İnsanlığın Umut Kapısı ALEM-İ İSLAM
Kitap Yazarı: İhsan ŞENOCAK

Kitabı elime alıp karıştırdığımda acaba dedim, Acaba biraz ağır mı? Okudukça bu düşüncemin yersiz olduğu da ortaya çıkmış oldu. Tabiki bende ki sevincinde :)
     

31.8.18

Sosyal Medyanın İnsanlara Kaybettirdikleri


Sosyal Medyanın bize kaybettirdikleri

Bazı evlilikler yada sevgililik dönemleri sosyal medyada kıskandırıcı bir hal aldı.. Biz buraya gidiyoruz, biz buralarda yemek yiyoruz,  evet evet buradayız. Bir tür özendirme ve kıskandırma çabaları herkesin içinde yer etmiş durumda..
                                 

8.8.18

Düğün KonseptiKendinize ait bir bahçeniz varsa, düğününüzü orada yapmak istiyorsanız, Ne yapacağız? Nasıl bır konsept olacak diye düşünmeyin. Çok uğraşmadan, herşeyi halledebilirsiniz.... Birazdan paylaşacağım  fotoğraflar hayat kurtarır.☺️

Related Posts with Thumbnails Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...