Şeyda'nın Günlüğü: Mim/Reklamlardaki Gibi Olmayan Şeyler

1.3.17

Mim/Reklamlardaki Gibi Olmayan Şeyler

Biraz gec kaldım bu mim icin. Öncelikle mim'imizi baslatan ve beni de bu akıma çeken 1 masal gibi'ye tesekkur ederim..Bu gec kaldigim sure icerisinde beni mim'leyen arkadaslar; FatofotofanAnnesinin Prensesi daha beni mimleyen varsa görmediğim yoruma yazsin onu da eklerim:))

                                     
                     


Reklamlarda ki gibi olmayan ne var diye düşündüğümde bulamadım desem kimse bana darilmaz heralde 😊 Sonra bu mim'i yapmamaya karar vermistim ki, Betül bana bircok alternatif sundu :) ve bende aralarından en cok yaşadığım durumu sizlerle paylasayim dedim.

                     


Cips'ler hic göründüğü gibi olmuyor. Kocaman en büyüklerinden aldığımda da küçüklerinden aldığımda da hepinizin bildigi üzere koca bi fosluk oluyor.. Tonlarca para verip, (suan abarttim) doyasıya cips yiyecegim dedigimde, Bütün hayallerim su'ya karışıyor :)Bu mim'i HALA YAPMAYAN varsa, hemen yapsın.  Son yapan ben olmak istemiyorum 😁

12 yorum:

 1. Reklamlar bttide siz yapana kadar ondan son olabilirsiniz 😃 ay saka yaptım tabikide.Düşünüp yapmışsınz ya mimleyenlerden biri olarak kendi adıma tesekkr ederim 😃

  Cips konusunda katılyorum.Şisme balon gibi zaten.Bir acıyosun pıssss 😃

  YanıtlaSil
 2. gerçekten de öyle ya bu özellikle yemeklerde çok oluyor :)

  YanıtlaSil
 3. :)) Çocuklara göre bir tek buna mutlu oluyorum. İçerisinde az olsun ki, çok fazla yeyemesinler bu sağlıksız qıdayı :)

  YanıtlaSil
 4. Aynen katılıyorum. İnsan kandırdıklarını düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 5. Yemesek daha iyi aslında yaaa:( Sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Ben yeğenlerime cips yedirtmiyorum sağlığa zararlı diye :))

  YanıtlaSil
 7. En sevdiğimden almışsınız hem de.
  Gerçekten çok güzel bir mim oldu bu :)

  YanıtlaSil
 8. Cips yer torunum, her seferinde de benden laf işitir. Gerçekten sağlıklı olmadığını düşünüyorum Şeyda kızım. Emeğine sağlık. Güzel konu :)

  YanıtlaSil
 9. cipslerden reklamlardaki gibi olanı pringles :) tavsiye ederim, güzeldir de :)=

  YanıtlaSil
 10. Sana katılıyorum ama o büyük cipsleri alıp da tadını çıkara çıkara yiyceemm dediğim her seferinde bitiremiyorum. Ve cips ten tiksiniyorum. O cipsi 1 hafta asla yiyemem. Hoop başka model cipsler denerim :))

  YanıtlaSil
 11. Al bendende o kadar! Insanla dalga geciyorlar resmen :)

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...