Şeyda'nın Günlüğü: Bu Bir Çığlıktır!!

22.2.16

Bu Bir Çığlıktır!!
Bu bir çığlıktır kulak verinn!!

Tek Bayrak,Tek Vatann

Artık yeter, bu Millet'i bölmeye uğraşmayın. Kardeş kalınn!

Siyaset yapmayın, Vatan elden gidiyor, Kâfirler karış karış topraklarımızı paylaşıyor, seyirci kalmayın. Birbiriniz ile yumruklaşacağınıza, yumruklarınızı bir araya geirip Türk'ün gücünü gösterinn.. Eyy milletin vekilleri, haklının yanında olun. Partiniz  ne olursa olsun, Haksıza boyun eğmeyin. Paraya, Şan'a. Şöhrete boyun bükmeyinn..

Canım Kardeşlerimm,

Bir ve diri olmayı öğreninn.. Biz içimiz de bölünürsek, dışardıdan gelen güçler hepimizi yok edeceklerdir.. Sen akp li değilsin diye,yada sen kurtsun diye seni bombalamayacaklarını mı zannediyorsun?? Savaş çıktığın da, "hayır! Ben onlar ile aynı fikir de değilim, "deme şansını sana hangi kâfir verecek..?

Artık biraz düşününn.. İç karışıklık çıkarmayınn.. Bu Vatan akplinin değill.. Bu Vatann Türk milletininn..

Yakıp yıkmayı değill..  Sahip çıkmayı  öğreninn !!!


15 yorum:

 1. Partizanlık fanatiklik hiç iyi bir şey değil! Bizler doğru düşüncenin yanında olmalıyız partilerin değil! Sırf partisine zeval gelmesin diye doğruya doğru yanlışa yanlış diyemeyen insanlar var. Daha sağduyulu olmalıyız. Bu ülke hepimizin! Ve savaş istemiyoruz. Savaş demek yıkım demek, ölüm demek, çocukların babasız kadınların dul kalması demek!Savaş istemiyoruz!

  YanıtlaSil
 2. Bu vatan hepimizin ,bir de bunu meclistekiler söyleyebilse , yangın yerine çevirdiler el birliği ile ve kesinlikle bu halk ne diyor diyen yok .Vatan çıkarlarını kendi çıkarlarına harcadılar yazıklar olsun:((
  Yüreğine sağlık Şeydacım keşke bizleri duyabilseler:((((

  YanıtlaSil
 3. "Sen akp'li değilsin diye seni bombalamayacaklarını mı sanıyorsun?" cümlenizini anlayamadım ben.

  akp'li olmayanların böyle bir fikri mi varmış? :)

  Bu vatan akp'linin değil sözünüze katılmamak mümkün değil. Açılımın mimarı akp olduğuna göre zaten beklemek de abes olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) kesinlikle oyle bir fikirleri olduguna inanmaktayım.İçeriden bölünmeleri, ayaklanma, isyan çıkartanlar tam da böyle düşünmeme sebep oluyorlar. Çünkü düşünmüyorlar, yakarak yıkarak halledilmez sorun, konuşarak halledilir..Bu insanlar da iyi birşey yaptıklarını sanıp ülkeyi bölüyorlar..Bu da iç savaşa neden oluyor, sonrası ne? Kafırlerin bizi bölmeye kalkmaları.. Dogru birşey yaptıklarını düşünürken, ne kadar büyük bir hata yaptıklarını düşünmüyorlar..

   Sil
 4. Allah'ım ülkemizi bölmek isteyen, canımıza kastedenlere fırsat vermesin. Bugünlerimizi aratmasın :(

  YanıtlaSil
 5. bu vatan hepimizin gidecek hiç bi yerimiz yok Allah akıl fikir versin

  YanıtlaSil
 6. Bu vatan öyle kolay mı alındı ki , bu kadar kolay göz yumuluyor bütün olanlara . Yazıklar olsun tepkisiz kalıp bana dokunmayan yılan düşüncesinde olanlara

  YanıtlaSil
 7. Hiç bir partinin dürüst olmadığını bilerek ki annem milletvekili arkadaşı cok il yonetımde bir bayandır,her partıden tanıdıklarımızda cok herkes kendı çıkarlarını ve cdbını doldurmanın derdınde.Vatan topragı emın olun kımsenın umurunda degıl.Milletın çocugu orda sehıt duşmüş die göstermelik üzülürler:(ateş yine düştüğü yeri yakar.Gün birlik olma zamanı bu varan bizim hepimizin! Herkes birbirinin siyasi görüşüne dinine saygı duyucak bizi bunlar ilgilendirmez hepimiz aynı gemideyiz.Patlayan bombalar bunları ayırt etmiyor.. Savaşa girmek istemiyoruz,bizim evlatlarımızı dış güçlerin oyunlarına kurban etmesinler!

  YanıtlaSil
 8. Allahım ülkemizi be bizi korusun...

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...