Şeyda'nın Günlüğü: Geçen Sene'nin Modası Selfie Çubuğu

2.3.16

Geçen Sene'nin Modası Selfie Çubuğu
Kırşehir'den Selamlar :)  ( Şehirimin reklamını yapayım dedim)Hava buralarda bir iyi, bir iyi anlatamam. Gören, yaz geldi sanır. Dün evde sıkılmış otururken, karşımızda ki park da küçüklerin kavga ettigini görmem dışarı çıkmama sebep oldu. ( karısmadan duramam ) İş'i tatlıya baglar bağalamaz, hazır çocukları yakalamışken, hiç vakit kaybetmeden unutulmaya yüz tutmuş oyunları oynatayım dedim. Biliyorsunuz artık  tablet ve akıllı telefonların kurbanı olan minikler, dışarıda oynamaya fırsat bulamıyor..
Biraz yerden yüksek, biraz elim sende derken, son oynumuz sek seğide ögretip yanlarından ayrılmam, aşırı yanmama sebep oldu :)  Havanın güzel olması güzel birşey olup, asıl mevzuya artık geçebilirimm..


Geçen senenin modası olan; Selfie çubukları.. Geçen sene evde olmazsa olmazlarımız arasında yerini almıştı. Bu sene geçen sene ki kadar rovaş da degil. Modası geçmiş gibii.. Kimse artık çantasından çubugu çıkartmıyor, televizyonlar da haber olmuyor. :) Bakalım bu sene selfie çubugunun yerini ne alacak?

Türk halkı büyük bir merakla, yeni bir icat bekliyor. Kafamızda deli sorular ;)

Bukadar bahsetmişken fotograf koymadan olmaz deyip, selfie çubugum ile ben adlı çalışmamı sizinle paylaşıyorumm.. :)


17 yorum:

 1. Bir alışamadım şu aleti kullanmaya ben

  YanıtlaSil
 2. Bir ara herkes çok kullanıyordu heves bitti :D

  YanıtlaSil
 3. Daha ben kullanmadan modası geçmiş ya :( 😂

  YanıtlaSil
 4. bende kullanıyorum hala :) yağmurlu havalarda aman dikkat :)

  YanıtlaSil
 5. Zaten ucuza almıştım çubuğu. Ve gerekli olduğunda mutlaka kullanırım. Modası geçmiş ya da geçmemiş farketmez. :) Sevgiler, selamlar...

  YanıtlaSil
 6. Selfie çubuğu çok önceleri bir fotoğrafçı tarafından bulunmuş. Oscar ödüllerinde Ellen tarafından selfie çekilmesiyle popüler olmuş. Modayı takip edenlerimiz sayesinde herkesin elinde oldu selfie çubuğu.:) Popüler olmadan önce sadece fotoğrafçıların kullandığı basit aparattı. Modası geçse bile güzel bir icat. Telefonuna balık gözü lens takıp selfie çubuğu ile doğada güzel sonuçlar veriyor. :) Konuyu daha fazla uzatmadan burada bitireyim. İyi bloglar :)

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel bir yazı olmuş, fotoğrafın da öyle tabi :) selfie çubuğu yerine ne gelir bilmiyorum ama biz bayanların fotoğraf tutkusunun geçmeyeceği kesin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefondan yazınca kendi hesabımdan girmiş :) Renkli vitrin adına yazıyorum :))

   Sil

Related Posts with Thumbnails Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...