Şeyda'nın Günlüğü: WAFFLE 😊

31.10.15

WAFFLE 😊Waffle sevmeyen var mııı???Eminim yoktur..Künefe'den sonra en çok sevdigim gayet 'bana' hafif gelen bir tatlı. İlk teyzemde yedim yıllar önce. Waffle makinası vardı, icini bolca doldurur tabaklarımıza koyardı. Hemen bitirir yenisini isterdik..


 Kübüm ile de  kızılay da yemiştik o neydi öyle deyip fotografını sizlerle paylasıyorum.. Malesef bizden sonra bir yıl daha dükkan işlemiş ve sonra kapatılmıs cok üzüldük..

Kırsehir de de güzel yapan bir yer yokken tost makinasında waffle tarifi ile  çok güzel waffle'lar yapıp yedik :)  Tarifi şuan yazmak ile ugrasamayacagım.Youtube da videolu waffle tarifi yazın çıkıyor. 


Artık evde ugraşmıyoruz Kırşehir de bir waffle'cı var, oraya gidip yiyoruz..Kırsehir'e geldiginizde burada bir waffle yemeden gitmeyin derim. Sandalyeleri masası ve waffle ile harika bir yer. 

  


Waffle seven ve sevmeyen canı çeken ve çekmeyenleri yoruma bekliyorum :) 5 yorum:

 1. Waffle sevip sevmeme konusunda kararsız kalanlardanım ben:) Çok fazla tatlı sevmediğimle alakalı olabilir bu. Ama böyle paylaşımınızı görünce canım çekmedi desem yalan söylemiş olurum :)

  YanıtlaSil
 2. Ben tavada yapıyorum. Sonuç süper oluyor:)

  YanıtlaSil
 3. Bu saatte olacak iş mi şimdi :(

  YanıtlaSil
 4. :) Görsellere bayıldım... En kısa zamanda yapacağım ben de :)
  Yeni yılınız kutlu olsun.
  Sevgilerle...

  YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...