Şeyda'nın Günlüğü: şeyda'nın günlüğü'nde bugün :)

30.9.15

şeyda'nın günlüğü'nde bugün :)

Yazmak zor iş gençler :) İçeride anne telefon konuşurken baba haber izlerken :) odamdan dışarıda her iş dururken..Aklını vermek zor iş telefonda seni ararlarken whatsap gruplarından mesaj atanlar varken başına oturmak zor iş.

 Sanki kac yazısı olmuşsa  hemen de bilmiş bilmiş yazıyor diyorsunuz vallahi öyle yapıyorum :) Azıcık şımartayım kendimi dedim.Bugünler de biraz huysuzum 2015-2016 Eğitim Öğretim yılına öğrenci olarak girsek de öğretici olarak hala giremedik onun stresi var üzerimde.. Sabahları sanki işe başlamış gibi 8 de gözlerimi açıyorum yorganıma sarılıp sıkıca gözlerimi kapatsam da dalamıyorum bir türlü :| Ya iş yapacaksın yada ders çalışacaksın herzaman ikinciyi seçiyorum ders çalışmak daha kolay geliyor bana :)
 Bugün de gözlerim 8 de açıldı.Bloğumda biraz değişiklikler yaptıktan sonra ortam sessizken  sizler için hazırladığım bir kaç yazıyı düzenledim..

 Şuan dışarıda 20 kilo domates 15 kilo patlıcan ve annem  beni beklemekte sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :| Kış için kavanozlar yapmanın zamanı geldi annemden anlaşılacağı üzere :)
Bu kavonozlar yapılmayı bekliyor :) İşlerimizin başına dönme vakti geldi :) Gündüzler kısalıyor yapacak çoook işimiz var. Hayat kısa zaman dar  en güzel anıların hayatlarınızda olması duası ile sağlıcakla kalın...

                             Sabahınız hayr olsun :)


1 yorum:

Related Posts with Thumbnails Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...